Kurumsal

Proteknik Hakkında

Proteknik, mühendislik ve danışmanlık hizmetlerinde tecrübe ve birikimi olan bir firmadır. Doğru ve kaliteli çözümler sunarak başarıya zamanında ulaşmayı hedeflemektedir.

Proteknik olarak, uzman kadromuz ve deneyimli ekiplerimiz ile proje öncesi, süreci ve sonrası boyunca ihtiyacınız olan profesyonel mühendislik ve danışmanlık hizmetlerini sunarak en doğru çözümlere ulaşmanızı sağlıyoruz. Jeoloji, jeoteknik, geoteknik, jeofizik, CBS ve uzaktan algılama ana başlıkları altında toplanan hizmetlerimiz, güncel teknoloji yöntemleri kullanılarak proje bazlı servisler halinde yönetiliyor.

Güvenli bir süreç yaşanması konusunda eğitilen kadromuz ile ihtiyaçlarınıza yönelik stratejiler belirleyerek proje yönetiminize doğrudan katkıda bulunuyoruz. Tüm hizmetlerimiz, sonuç odaklı bir çalışma ile her türlü projede ihtiyacınız olan hızda sunuluyor. Zaman açısından öneme sahip olan işlerde, güvenilir personel ve kaliteli ekipman seçenekleriyle Proteknik farkı ortaya çıkıyor.

Sektörün sürekli değişip gelişen yeniliklerini yakından takip eden bir firma olarak, ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri günümüz teknolojisine ve faydalanacağınız coğrafyaya göre optimize ediyoruz. Bu sayede en kısa sürede en doğru çözümlere ulaşmanıza yardımcı olan bir iş etiği temsil ediyoruz.

İlkelerimiz

Proteknik, sorumluluk, dürüstlük, yenilikçi bakış açısı, bilimsel çalışmalara önem vermek ve daima araştırmacı olmak ilkelerini edinmiştir.

Misyonumuz

Jeoloji, jeoteknik, geoteknik, jeofizik, CBS ve uzaktan algılama konularında kaliteli hizmetleri hızlı ve doğru şekilde, güncel teknolojiyi kullanıp yapmaya çalışmaktayız.

Vizyonumuz

Çalışma alanlarımızla ilgili konularda en saygın ve en başarılı firma olmayı vizyonumuz olarak kabul etmekteyiz.